Dopytujúci aj dodávatelia nás hodnotia kladne

Okrem osobnej spätnej väzby vieme aj z nezávislých hodnotiacich zdrojov, že dopytujúci aj dodávatelia sú s našimi službami spokojní. Náš sesterský český portál ePoptávka.cz dosahuje vysokú úroveň hodnotenia napr. na portáloch SafeOnlineReputation.cz, ReferenceHodnocení.cz, Firmy.cz, i Najisto.cz. Pozrite sa, čo používatelia píšu.

marec 2017

Dopytujúcich odmeňujeme Power bankou

Naši stáli dopytujúci už vedia, že v priebehu každého roka môžu byť za svoj zadaný dopyt odmenení malým darčekom. V tomto roku posielame firemným dopytujúcim ako odmenu za zadaný dopyt praktický a vkusný darček - Power banku, zdroj energie na cesty pre mobilný telefón. Stačí zadať dopyt na čokoľvek, čo firma potrebuje, a Power banka je vaša.

február 2017

Je za nami úspešný rok 2016

Minulý rok opäť hodnotíme ako veľmi úspešný. Operátori systému 123dopyt.sk spracovali, zverejnili a rozoslali dodávateľom takmer 30 000 dopytov v celkovom objeme vyše 94 miliónov euro. Rozčlenenie do jednotlivých odborov činností je spracované na špeciálnej stránke.

január 2017

NAFR - národný register pre sledovanie faktúr

Spoločnosť B2M.CZ, s.r.o., najväčší poskytovateľ dopytových služieb v ČR a SR, spolu s významných poskytovateľom inkasných služieb, spoločnosťou LogiCall Česká republika, s.r.o., spustili projekt "NAFR - národný register pre sledovanie faktúr". Princíp služby spočíva v tom, že klient len elektronicky zadá podklady k dlžníkovi a o zvyšok sa postará NAFR - precízny systém komunikácie s dlžníkom a intenzívna práca špecialistov zaistí úhradu pohľadávky. Žiadna percenta, žiadne provízie, iba nízky registračný poplatok.

november 2016

Index dôveryhodnosti na úrovni "Vynikajúci"

Náš český sesterský server ePoptávka.cz má na nezávislom portáli Safe Online Reputation vynikajúce hodnotenie 4,52 z 5,00. Hodnotilo už viac ako 10 800 dopytujúcich, pričom 92 % z nich by ePoptávku odporučilo svojim priateľom a 91 % chce službu využiť aj v budúcnosti. Čo konkrétne o ePoptávke klienti servera píšu, nájdete priamo na portáli Safe Online Reputation.

október 2016

Napísali o nás

Server News.sk informoval v článku "15 tipov, s ktorými vyhráte každú zákazku" o videokurze dopytového portálu 123dopyt.sk, v ktorom sa podnikatelia môžu zoznámiť s metódami ako lepšie spracovávať získané dopyty.
Odkaz na článok je možné nájsť v sekcii "123dopyt.sk v médiách".

september 2016

15 tipov, s ktorými vyhráte každú zákazku

Pre dodávateľov systému 123dopyt.sk sme pripravili videokurz, v ktorom profesionálny lektor v 15 lekciách odovzdáva tie najlepšie rady a odporúčania, ako lepšie pracovať so získanými dopytmi a byť teda úspešnejší v získavaní zákaziek. Podrobnejšie informácie o kurze je možné získať v príslušnej sekcii webu.

august 2016

Počet dopytov v roku 2016 stále stúpa

Počet dopytov mesačne zverejnených v systéme 123dopyt.sk sa od začiatku tohto roka neustále zvyšuje. Krivka vývoja počtu zverejnených dopytov je tak v podstate zhodná s trendmi predchádzajúcich rokov. Celkovo sme už v období od januára do mája 2016 zverejnili viac ako 20 000 dopytov.

jún 2016

Máj - mesiac nových zákaziek

123dopyt.sk sa môže stať živou vodou pre váš kvitnúci biznis. Firmy, živnostníci, príďte si k nám pre nové zákazky – priemerne 4 500 zákazníkov čaká na vašu ponuku. Zaregistrujte sa ako nový dodávateľ ešte dnes!

máj 2016

Súťaž Dopytuj a jazdi 2016 pozná výhercu

Výhercom tohtoročnej súťaže Dopytuj a jazdi je pán Miloš Dvořáček z Brna. Celkom sa nám na súťažnú otázku v jej priebehu nazbieralo 8.208 odpovedí. Pan Dvořáček bol najbližšie skutočnému výsledku a svoju výhru, nový osobný automobil Škoda Citigo, si osobne prevzal 15. apríla v sídle B2M.CZ, s.r.o.

apríl 2016

Zahájte stavebnú sezónu na 123dopyt.sk

Koniec zimného obdobia a príchod jarného počasia prináša aj začiatok stavebnej sezóny. Ak hľadáte remeselníkov či stavebný materiál, ušetrite čas aj peniaze a zadajte si zadarmo dopyt. Nájdete u nás dodávateľa na akúkoľvek stavebnú činnosť – presvedčte sa!

marec 2016

123dopyt.sk v denníku Pravda

Denník Pravda uverejnil v rámci témy Obnova bytového domu aj článok Pomoc nájdete aj na internete, v ktorom na príklade servera 123dopyt.sk opísal spôsob fungovania dopytových serverov v obore obnovy bytových domov a systém zabezpečenia serióznosti dodávateľských firiem.

február 2016

Výhodná registrácia dodávateľov

V mesiaci januári 2016 ponúkame firmám a živnostníkom, ktorí sa ako dodávatelia novo zaregistrujú do systému 123dopyt.sk, zvýhodnené registračné podmienky. Informujte sa u našich operátorov.

január 2016

Súťaž Dopytuj a jazdi

Až do 31. marca 2016 majú dopytujúci šancu vyhrať nový automobil Škoda Citigo. Podmienkou účasti v súťaži je zadanie dopytu v systéme 123dopyt.sk a zodpovedanie kontrolné otázky. Účasť v súťaži nie je obmedzená počtom zadaných dopytov, naopak každý ďalší dopyt zvyšuje šancu na výhru. Viac informácií.

január 2016

Spustili sme CSkontakt - firemný dopytový systém

CSkontakt.sk je špeciálne pre firmy určený dopytový portál, v ktorom sme zúročili 11 rokov našich skúseností s firemnými dopytmi. Zadanie a správa dopytov, komunikácia medzi dopytujúcim a dodávateľmi - všetko prebieha iba prostredníctvom portálu. Aj táto služba je pre dopytujúci firmy úplne zadarmo.

december 2015

Hodnotenie 123dopyt.sk sa drží na vysokej úrovni

123dopyt.sk už vyše roka využíva systémy nezávislého zákazníckeho hodnotenia. Za túto dobu sme získali hodnotenie od 5 426 dopytujúcich, pričom 89 % hodnotiacich by odporučilo službu 123dopyt.sk svojim známym a 88 % sa chystá službu využiť znova. To sú výsledky, ktorými sa radi chválime.

október 2015

Česká televízia informuje o dopytových systémoch

Jedna z reportáží relácie Českej televízie Ekonomika ČT24 bola 20. augusta venovaná dopytovým systémom. Ako predstaviteľ internetových dopytových serverov tu vystúpil riaditeľ B2M.CZ s.r.o. Otto Kočí. ePoptávka.cz (český sesterský server 123.dopyt.sk) týmto bola v reportáži z dopytových serverov prezentovaná ako jediná.

september 2015

Ponukový editor je stále obľúbenejší

Registrovaní dodávatelia portálu 123dopyt.sk od začiatku roku rozoslali dopytujúcim prostrednictvím nástroja, ktorý zjednodušuje komunikáciu, cez 9.000 na mieru pripravených ponúk.

Vyskúšajte ho aj Vy, šetrite čas a komunikujte efektívne!

august 2015

B2M.CZ pomáha Fakultnej nemocnici v Motole

Riaditeľ spoločnosti B2M.CZ s.r.o. Otto Kočí odovzdal zástupcom oddelenia detskej chirurgie Fakultnej nemocnice v Motole symbolický darovaci šek na 92 000 Kč ako príspevok na zlepšovanie prístrojového vybavenia a na vzdelávanie lekárov.

júl 2015

Užívatelia 123dopyt.sk hodnotia kladne

Užívatelia nám poskytli svoje hodnotenia spokojnosti so službou vo forme nových referencií. Aj úspešné spoločnosti, ako sú napr. Tittl, P.K.I. Slovakia alebo Dammatis, využívajú 123dopyt.sk.

jún 2015

Stavebná sezóna je v plnom prúde!

A 123dopyt.sk pomôže nielen nájsť remeselníkov či materiál, ale zároveň znížiť náklady na stavbu až o 30 %. Inšpirujte sa a zadajte si zadarmo dopyt.

máj 2015

Výsledky prvého štvrťroka 2015

V prvých troch mesiacoch tohto roka sme registrovaným dodávateľom rozoslali 13 587 dopytov v celkovej hodnote bez mála 238,5 miliónov eur.

apríl 2015

123dopyt.sk pomáha potrebným

Naďalej podporujeme vybrané charitatívne projekty. Pokračujeme napríklad v spolupráci s oddelením detskej chirurgie FN Motol, ktorá vďaka nám zlepšuje prístrojové vybavenie a podporujeme i ďalšie subjekty. Viac informácii nájdete tu.

marec 2015

Rok 2014 priniesol 52 tisíc obchodných príležitostí

Registrovaným dodávateľom sme v priebehu roku 2014 sprostredkovali kontakty pre takmer 38 tisíc komerčných dopytov a 14 tisíc verejných zákaziek. Ich celkový obrat presiahol 1,3 miliardy EUR.

december 2014

Získajte viac dopytov!

Prestavujeme nový nástroj, ktorý dodávateľom pomáha získať maximum zákaziek. Kontrola nastavenia profilu na základe aktuálneho nastavenia inteligentne odporúča úpravy, ktoré vedú k vyššiemu počtu relevantných zákaziek.

október 2014

Dopytuj a poznávaj

Celkom 10 eurovíkendov pre dve osoby čaká v nasledujúcich 10 týždňoch na dopytujúcich, ktorí si zadarmo zadajú dopyt a ako prví správne odpovedia na súťažnú otázku.

september 2014

Safe Online Reputation zaisťuje hodnotenie našich služieb

Hodnotenie služieb 123dopyt.sk aktuálne prebieha cez nezávislú platformu Safe Online Reputation. Skúsenosti užívateľov si môžete prezrieť tu.

september 2014

Stavebný servis 24 pre každého z oboru

Nová služba pre dodávateľov stavebných prác, materiálu, projektových činností a interiérov, prináša prehľad zákaziek formnou denného bulletinu. Viac na www.stavebnýservis24.sk.

august 2014

Ani tento rok nezabúdame na potrebné

I v roku 2014 finančne podporujeme vybrané charitatívne a kultúrne projekty. Pokračujeme napríklad v dlhodobej podpore vzdelávania, financujeme detské tábory pre deti bez rodín alebo prispievame na modernizáciu prístrojového vybavenia FN Motol.

júl 2014

Dopytujúci vyberajú priemerne zo 9 ponúk

Podľa dlhodobého prieskumu, ktorý server 123dopyt.sk medzi dopytujúcimi realizuje ďalej vyplýva, že až 70% všetkých dopytujúcich si na základe obdržaných ponúk vyberie dodávateľa, s ktorým zákazku realizuje.

jún 2014

Súťaž Dopytuj a jazdi pozná svojich víťazov!

Majiteľom nového automobilu Škoda Citigo sa vďaka svojmu presnému tipu stáva pán Lukáš K. z Chebu. Ďalšie ceny si medzi sebou rozdelia Jana A., Andrej H., Barbora L., Tatiana M. a Vladimír Š. Všetkým výhercom gratulujeme!

apríl 2014

Dodávatelia spracovávajú ponuky efektívne

Nástroj vypracovať ponuku, ktorý dodávateľom prináša jednoduchú a efektívnu prípravu ponúk sa teší veľkej obľube. Len počas prvých mesiacov ho využili tisíce dodávateľov, ktorí tak každý deň pripravujú stovky profesionálne vyzerajúcich ponúk.

marec 2014

Rok 2013 priniesol rast dopytov od verejných subjektov

Počet verejných zákaziek, ktoré boli na serveri 123dopyt.sk v priebehu minulého roka zverejnené, zaznamenal 14% nárast oproti roku 2012. Celkom bolo zverejnených 12 tisíc zákaziek malého rozsahu v súhrnnej hodnote prevyšujúcej miliardu euro.

február 2014

Dopytuj a jazdi!

Začiatok roka 2014 začíname vo veľkom štýle. Hneď od začiatku januára prebieha veľká súťaž o Škoda Citigo a ďalšie hodnotné ceny. Vyhrať môže každý dopytujúci, ktorý si v období od 1.1. do 31.3.2014 zadá dopyt a tipne správnu odpoveď na súťažnú otázku. Tak neváhajte, dopytujte a jazdite!

január 2014

Prémiové dopyty pre stálych zákazníkov

Nová služba Prémiové dopyty prináša registrovaným dodávateľom príležitosť zúčastniť se vybraných dopytov v obmedzenej konkurencii 10 dodávateľov. Preto neváhajte a aktivujte si službu Prémiové dopyty, ktorá zvýši vaše šance na získanie nových hodnotných zákaziek.

január 2014

Váš dopyt rozošleme do 10 minút!

Potrebujete rýchlo ponuky? Využite expresné rozoslanie dopytu, v rámci ktorého váš dopyt predáme dodávateľom do 10 minút. Nová služba, ktorú ponúkame ako prví na trhu, je pre dopytujúcich dostupná bezplatne v priebehu dopytového jednania.

november 2013

Prinášame stále viac obchodných príležitostí

Počet komerčných dopytov, ktoré sme vám počas septembra 2013 sprostredkovali, vzrástol medziročne o 8 % z 3 540 na 3 811 a počet dopytov od verejných subjektov dokonca o 17 % na 964.

október 2013

Vytváranie ponúk nebolo nikdy ľahšie!

123dopyt.sk pre Vás pripravil nástroj pre spracovanie ponuky, pomocou ktorého môžete ponuky pohodlne vytvárať priamo na stránkach 123dopyt.sk. Nástroj umožňuje text ľubovoľne formátovať, vkladať tabuľky a prikladať prílohy. V nástroji je už obsiahnutý základný vzhľad ponuky. Výsledná ponuka potom bude menom dodávateľa doručená na e-mail dopytujúceho. Ukážková ponuka tu.

september 2013

Revolúcia v dopytoch prichádza

Projekt 123dopyt.sk ako prvý dopytový server na Slovensku predstavuje inovatívny produkt Neobmedzené dopyty. Nový tarif zasielania dopytov dodávateľom ponúka cielenie na neobmedzený počet kľúčových slov i neobmedzený počet zaslaných dopytov. Získajte náskok pred konkurenciou!

september 2013

Otto Kočí neformálne

Otto Kočí, riaditeľ B2M.CZ, bezmála 15 rokov úspešne pôsobí na rôznych pozíciách v internetových firmách. Prečítajte si správy zo zákulisia 123dopyt.sk, komentáre k aktuálnemu dianiu na internete, v biznise i marketingu na jeho novom blogu www.ottokoci.cz .

júl 2013

Efektívne podnikanie vďaka službe 123dopyt.sk

Rozhovor s konateľom spoločnosti B2M.CZ Petrom Valešom na tému efektívneho podnikania priniesol odborný mesačník Obchod vydavateľstva Ecopress. Prečítajte si, ako vývoj a zmeny v odbore hodnotí človek, ktorý stál pri zrode prvého dopytového systému na Slovensku. Celý článok tu.

jún 2013

Nový 123dopyt.sk úspešne spustený

Po týždňoch verejného testovania bol do ostrej prevádzky spustený úplne nový web dopytového systému 123dopyt.sk. Jeho modernizovaná podoba prináša užívateľom jednoduchšiu orientáciu, prehľadné vyhľadávanie a filtrovanie dopytov, prepracovaný katalóg dodávateľov i intuitívnu správu zasielania dopytov pre registrovaných dodávateľov.

jún 2013

Nový katalóg 123dodavatel.sk

Prevádzkovateľ systému 123dopyt.sk významne inovoval svoj katalóg firiem 123dodavatel.sk. Vo výpisoch odborov sú novinkou tématické podkladové obrázky súvisiace s témou kategórii a nový je taktiež celkový design katalógu. Najvýznamnejšou novinkou je zaradenie produktových zápisov do katalógu vo výpise hľadania a kategórii, dobre charakterizujúcich produkty a služby danej firmy, napr. strešné okná, palivové drevo, zemné práce či výškové práce. Aktuálne obsahuje katalóg 123dodavatel.sk viac ako 64 tis. firiem a 73 tisíc produktov.

máj 2013

123dopyt.sk - jednotka v B2B dopytoch

Podľa aktuálneho zistenia takmer 70 percent firiem Slovak Top 200 využíva systém 123dopyt.sk k dopytovému jednaniu. Medzi najčastejšie dopytujúcimi sú firmy typu Železnice SR, Slovnaft, a.s., Slovenské elektrárne, a.s., Slov. elektrizačná prenosová sústava, a.s, ZSE Energia, a.s., Lidl Slovenská republika, v.o.s., Slovenské energetické strojárne, a.s. . a ďalší. 123dopyt.sk tak potvrdzuje svoje prvenstvo na trhu firemných B2B dopytov.

február 2013

Rekordný počet registrovaných dodávateľov a ponúk

Rekordný počet 70 tisíc ponúk je teraz k dispozícií v katalógu dodávateľov 123dopyt.sk. Ponuky sa zobrazujú na adrese http://dodavatelia.123dopyt.sk/, sú rozosielané dopytujúcim, ktorí dopytujú rovnaký či podobný produkt a súčasne sa zobrazujú v katalógu dodávateľských ponúk Superto.sk. Dodávateľské ponuky vložilo viac ako 64 tisíc firiem, ktoré sú registrované na 123dopyt.sk.

február 2013

ÚradnáNastenka.sk

Spustili sme špecializovanú službu ÚradnáNástenka.sk zameranú na verejné zákazky malého rozsahu. Firmám zasielame mesačne takmer 1 500 zákaziek verejných inštitúcií, ktoré operátori služby ručne centralizujú v systéme z viac ako 3 tis. online zdrojov dostupných na weboch štátnej správy.

december 2012

Centrum právnej pomoci

Spustili sme špecializovanú službu ÚradnáNástenka.sk zameranú na verejné zákazky malého rozsahu. Firmám zasielame mesačne takmer 1 500 zákaziek verejných inštitúcií, ktoré operátori služby ručne centralizujú v systéme z viac ako 3 tis. online zdrojov dostupných na weboch štátnej správy.

november 2012

Hodnotenie na 123dopyt.sk

Pre našich dopytujúcich zákazníkov i registrovaných dodávateľov máme k dispozícií už viac ako 700 hodnotení v 123dopyt.sk. Hodnotenie je dostupné v službe 123dopyt.sk Monitor a umožňuje dopytujúcim hodnotiť dodávateľa, s ktorým vstúpili do obchodného jednania. Všetci dopytujúci tak teraz majú možnosť vyberať si svojho obchodného partnera taktiež na základe skúseností ostaných dopytujúcich a súčasne s nimi zdielať aj ich skúsenosti.

november 2012

123dopyt.sk – jednotka vo firemných dopytoch

Dopytový systém 123dopyt.sk potvrdzuje v období január - september 2012 svoje prvenstvo v počte firemných dopytov. Za sledované obdobie 123dopyt.sk spracoval takmer 38 tis. dopytov, z toho bolo viac než 55% firemných dopytujúcich. Priemerná hodnota firemného dopytu je 3 720 Eur. 123dopyt.sk je týmto lídrom na trhu B2B dopytov na Slovensku.

september 2012

ePoptávka.cz nominována na Křišťálovou Lupu 2012

ePoptávka.cz bola nominovaná do finále ankety o Cenu českého internetu - Křišťálová Lupa 2012 v kategórií Nástroje a služby. Cieľom ankety je zvoliť najzaujímavejšie a najprospešnejšie projekty českého internetu. Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň a súčasne za Vašu podporu vo finálnom hlasovaní.
Hlasovať pre ePoptávka.cz môžete zde.

september 2012

Dodávatelia sú pracovitejší

Registrovaní dodávatelia 123dopyt.sk medziročne významne zvýšili počet ponúk, ktoré pripravujú a posielajú potencionálnym zadávateľom. Podľa prieskumu 123dopyt.sk významne rastie počet odoslaných ponúk a reakcií. Medziročný nárast je viac než 70 %. V niektorých prípadoch to je i trojnásobok. Zatiaľ čo pred rokom priemerný dodávateľ pripravil každý mesiac 5 až 10 ponúk, dnes je to väčšinou 9 až 15 ponúk.

september 2012

Obľuba 123dopyt.sk rastie

Stále viac firiem a živnostníkov začlenilo službu 123dopyt.sk medzi svoje marketingové nástroje. V prvom polroku vzrástol počet registrovaných dodávateľov 123dopyt.sk o 17 %. Najväčšie nárasty sme zaznamenali v odboroch stavebných firiem, zemných prác, interiérových prestavieb a rekonštrukcií. Ďakujeme za Vašu podporu.

september 2012

Kalkulátor dopytov

jún 2012

Novinka vo vyhľadávaní na 123dopyt.sk

123dopyt.sk prináša stále niečo nové. Pripravili sme pre Vás novú verziu vyhľadávania v dopytoch, ktoré určite oceníte.

Pomocou kľúčových slov v kombinácii s informáciami o dopyte, ako je obor dopytu, kraj, obrat či dátum zadania môžete vyhľadávať jednoduchšie a prehľadnejšie. Výsledky sa zobrazujú dynamicky, akonáhle zmeníte vstupné údaje, ihneď sa výsledky prepočítajú.

Teraz je pre dodávateľa veľmi jednoduché zistiť, koľko dopytov a v akom finančnom objeme sa nachádza v systéme 123dopyt.sk z jeho oboru a kraja.

júl 2012

PDF príručka - 10 tipov pre výber stavebnej firmy

Vzhľadom k začínajúcej stavebnej sezóne sme pre dopytujúcich zákazníkov 123dopyt.sk pripravili niekoľko užitočných rád pri výbere tej správnej stavebnej firmy. Stačí si zadať dopyt z oblasti stavebníctva a PDF príručku Vám zašleme na e-mailovú adresu uvedenú v dopyte.

marec 2012

Nové webové stránky spoločnosti

Na novej verzii firemného webu www.b2m.cz sme pre vás pripravili viac informácií o projektoch, ľuďoch v B2M.CZ v B2M.CZ a našej spoločnosti.

marec 2012

Sieť katalógov B2M tiež pre Slovenský trh

Pre podporu našich zákazníkov sme pripravili rozsiahlu sieť katalógov firiem oborového a regionálneho charakteru. K dispozícii je ďalších 7 oborových katalógov z oblastí Auto-moto, Cestovanie a doprava, Import-Export, IT a Telekomunikácie, Obchod a služby, Stavebne firmy a Strojárstvo a priemysel. Tieto katalógy vrátane regionálnych verzií, ako napr. FirmyvBratislave.sk, podporujú návštevnosť vlajkovej lode siete katalógov 123dodavatel.sk

marec 2012

123dopyt.sk je najväčším zdrojom verejných zákaziek v SR

Služba 123dopyt.sk opäť potvrdzuje prvenstvo v oblasti dopytov a verejných zákaziek. V januári 2012
sme sa stali najväčším zdrojom verejných podlimitných zákaziek, podprahových zákaziek a zákaziek s nízkou hodnotou v Slovenskej republike, kde bolo dodávateľom rozoslaných 878 verejných zákaziek. Medziročne sa počet verejných zákaziek zvýšil o viac ako 170%.

február 2012

Garance získání zakázky

V januári 2012 sme pre nových dodávateľov zaviedli garanciu získania zákazky. Pokiaľ nový dodávateľ nezíska pomocou 123dopyt.sk žiadnu zákazku, bude mu po uplynutí plnenia služby vrátený celý poplatok späť. Garančný program vychádza z dlhodobej spokojnosti našich zákazníkov. V súčasnej dobe je 123dopyt.sk jediný dopytový systém v Slovenskej republike, ktorý ponúka túto garanciu.

január 2012

SMS ponuka a preferovaný kontakt

V novembri 2011 sme pre registrovaných dodávateľov spustili funkciu SMS ponuka. Dodávatelia môžu teraz zdarma odoslať svoju SMS ponuku dopytujúcemu zákazníkovi. SMS ponuka sa zadáva pomocou formulára na 123dopyt.sk, odkaz na tento formulár je k dispozícii v dopytovom e-maily. Pre dopytujúcich zákazníkov na 123dopyt.sk sme ďalej spustili možnosť preferencie kontaktu od registrovaných dodávateľov – možnosti sú e-mailom a telefonicky, ďalej len e-mailom alebo len telefonicky.

november 2011

Rekord počtu dopytov opäť prekonaný!

V mesiaci október 2011 sme rozoslali rekordne najviac komerčných dopytov a verejných zákaziek za celú históriu služby 123dopyt.sk. Registrovaní dodávatelia obdržali celkom 5 934 dopytov v celkovej finančnej hodnote 80 miliónov EUR. Na podrobné štatistiky sa môžete pozrieť tu.

október 2011

40 000 ponúk v katalógu dodávateľov 123dopyt.sk

Registrovaní dodávatelia vložili do katalógu dodávateľov 123dopyt.sk už viac ako 40 000 ponúk. Ponuky sa zobrazujú v katalógu dodávateľov 123dopyt.sk na adrese dodavatelia.123dopyt.sk, sú rozosielané dopytujúcim, ktorí dopytujú rovnaký či podobný produkt a súčasne sa zobrazujú v katalógu dodávateľských ponúk Superto.sk.

september 2011

123dopyt.sk je mobilný

Pre potreby mobilného zákazníka sme pripravili mobilnú verziu služby 123dopyt.sk. Na adrese m.123dopyt.sk je možné prezerať dopyty, pristupovať ku kontaktom dopytov ako registrovaný dodávateľ, zadávať dopyty a tiež prechádzať katalóg registrovaných dodávateľov.

september 2011

AKCIA SEPTEMBER - zľava 50%

123dopyt.sk prichádza v septembri 2011 s mimoriadnym zvýhodnením pri registrácií do dopytov. Akcia je platná od 1.9. do 30.9.2011 a umožňuje 50% zľavu na registráciu do kontaktov dopytov na obdobie 1 roka

september 2011

Superto.sk - nový katalóg dodávateľských ponúk

V reakcii na dlhotrvajúci záujem registrovaných dodávateľov 123dopyt.sk, sme spustili celkom novú službu - katalóg dodavateľských ponúk s názvom Superto.sk. Rodinu služieb B2M.CZ teda rozširuje nový katalóg, v ktorom nájdete ponuky registrovaných dodávateľov služby 123dopyt.sk. V polovici apríla je tu už viac ako 16 000 ponúk služieb a produktov slovenských firiem. Našim cieľom je prekonanie hranice 50 tisíc ponúk do konca roka 2011.

júl 2011

15 000 ponúk v katalógu dodávateľov 123dopyt.sk

Nedávno sme informovali o spustení ponúk v novom katalógu dodávateľov 123dopyt.sk. Ponuky sa aktuálne tešia veľkému záujmu registrovaných dodávateľov, v polovici júla 2011 evidujeme v katalógu už viac ako 15 000 vložených ponúk. Ponuky sa zobrazujú v katalógu dodávateľov 123dopyt.sk na adrese dodavatelia.123dopyt.sk a súčasne sú rozosielané dopytujúcim, ktorí dopytujú rovnaký či podobný produkt. Pozrite sa na ukážky ponúk plastových okien, drevených dverí, alebo podláh.

júl 2011

Nový katalóg dodávateľov na 123dopyt.sk

september 2011

AKCIA Výhodný balíček služieb na 6 mesiacov

123dopyt.sk teraz ponúka pre firmy a podnikateľov mimoriadne podmienky registrácie - balíček komerčných dopytov a dopytov verejných subjektov za zvýhodnenú cenu 64 EUR na 6 mesiacov.

Akcia je platná od 2.5. do 31.5.2011.

máj 2011

V marci sme rozoslali rekordný počet dopytov

V mesiaci marec 2011 sa nám podarilo prekonať doterajší historický rekord v počtu komerčných a verejných dopytov zadaných na www.123dopyt.sk. V období od 1. do 31. marca sme spracovali 5 844 dopytov a verejných zákaziek. Odhadovaná hodnota dopytov dosiahla obrat 116 602 000 EUR. Vývoj v počte a obratu zadaných dopytov nájdete tu.

marec 2011

123dopyt.sk kladie dôraz na dôveryhodnejšie obchodovanie

123dopyt.sk zavádza štatút certifikovaného zákazníka, ktorý zaistí bezpečnejšie obchodovanie na internete. Dopytujúci môže teraz získať označenie certifikovaný zákazník. Podmienkou je, aby dopytoval opakovane, vyjadril súhlas s etickým kódexom certifikovaného zákazníka a boli overené jeho kontaktné údaje operátormi 123dopyt.sk. Certifikácia prináša vyššiu dôveryhodnosť u registrovaných dodávateľov, tým pádom aj zvýšený záujem o dopyt zo strany dodávateľa. Označenie certifikovaný zákazník je viditeľné v detaile dopytu, katalógu dopytov a ďalej v dopytových e-mailoch, ktoré 123dopyt.sk zasiela registrovaným dodávateľom.

február 2011

Garancia získania zákazky pre nových dodávateľov

Pre nových dodávateľov sme pripravili akciu garancia získania zákazky, ktorá sa vzťahuje na registrácie nových dodávateľov. Garancia spočíva v tom, že pokiaľ dodávateľ nezíska pomocou našej služby 123dopyt.sk jedinú zákazku, vráti 123dopyt.sk registračný poplatok v plnej výške. Akcia trvá do 28.2.2011 a vzťahuje sa len na komerčné dopyty a na ročnú registráciu.

január 2011

Modernizácia designu 123dopyt.sk

123dopyt.sk upravil grafický design svojho webu. Úpravou prešla titulná strana www.123dopyt.sk - horné a ľavé menu a predovšetkým inovovaný informačný banner. Ten informuje o prebiehajúcej predajnej akcii, hlavných benefitoch služby pre dopytujúcich alebo dodávateľov a ďalej o počte / obrate dopytov.

január 2011

AKCIA SEPTEMBER- zľava 50%

123dopyt.sk podporuje slovenských podnikateľov a firmy, preto ponúka mimoriadne zvýhodnené podmienky registrácie. Akcia je platná od 1.9. do 30.9.2010 a umožňuje 50% zľavu na registráciu do kontaktov dopytov na obdobie 1 roku.

september 2010

Hodnotenie dodávateľov aj dopytujúcich

Prinášame Vám novú funkciu, ktorá spočíva v hodnotení registrovaných dodávateľov a dopytujúcich. Všetci dopytujúci zákazníci majú teraz možnosť ohodnotiť dodávateľa, s ktorým vstúpili do obchodného jednania. Dopytujúci tak teraz majú možnosť vyberať svojho obchodného partnera tiež na základe skúseností ostatných dopytujúcich a súčasne s nimi zdielať aj svoje skúsenosti. Skúsenosti dopytujúcich, ktorí už majú s dodávateľom svoje osobné skúsenosti môžu pomôcť pri výbere vhodného dodávateľa.

Súčasne je umožnené aj hodnotenie na druhú stranu, teda hodnotenie dopytujúcich dodávateľmi. Hodnotenie sa zameriava predovšetkým na relevanciu dopytu od dopytujúceho a na jeho jednanie vo výberovom konaní. Na webových stránkach 123dopyt.sk je tak možné vidieť skúsenosti ostatných s dopytujúcimi a ich aktivitu za posledný rok.

S obidvoma novinkami chceme prispieť ku skvalitneniu našich služieb a upozorniť dopytujúcich aj dodávateľov na bezproblémové, ale aj problematické firmy a osoby.

jún 2010

Rekordný počet registrovaných dodávateľov

Počet registrovaných dodávateľov dosiahol ďalšej významnej méty. Teraz je v katalógu dodávateľov na webových stránkach 123dopyt.sk zaregistrovaných viac ako 33 000 dodávateľov. Preto sme aj naďalej najväčším a najpoužívanejším on-line dopytovým systémom medzi firmami v Slovenskej republike. Všetkým registrovaným firmám ďakujeme za využívanie našej služby!

máj 2010

Takmer 80 % dopytov sa realizuje

Z nášho najnovšieho prieskumu vyplýva, že takmer 80 % dopytov, ktoré zverejníme v systéme 123dopyt.sk, sa úspešne zrealizuje. V prvých štyroch mesiacoch tohto roku tak tisíce registrovaných dodávateľov realizovali zákazky v hodnote takmer 300 mil. €. Z prieskumu ďalej vyplýva, že dopytujúci zákazník dostane v priemere 3 – 5 ponúk na každý zadaný dopyt. Dodávateľa si dopytujúci vyberajú hlavne na základe ceny, kvality a rýchlosti dodania.

máj 2010

Rozšírenie profilu pre zasielanie dopytov

Pre všetkých platiacich zákazníkov služby 123dopyt.sk sme pripravili novinku, ktorá im uľahčí prácu so systémom a prinesie viac dopytov z ich oboru činnosti. V profilu pre zasielanie dopytov je teraz možné nastaviť viac oborov pre ich zasielanie, prihlasovanie z viacerých počítačov, sledovanie stavu dopytu alebo je možné požiadať o výpis z registrov o dopytujúcom.

apríl 2010

Rekordný začiatok roku 2010

Začiatok roku 2010 bol pre službu 123dopyt.sk rekordný. Počet dopytov, rozoslaných platiacim dodávateľom, neustále rastie. V januári sme rozoslali o viac ako 50 % komerčných a verejných dopytov ako tomu bolo v rovnakom období v roku 2009. Vo februári sme zaznamenali absolútny rekord, rozoslali sme celkom 4 693 komerčných a verejných dopytov. Podľa neustále rastúceho záujmu o našu službu predpokladáme, že ďalší rekord na seba nenechá dlho čakať. Vývoj v počte a obrate zadaných dopytov nájdete tu.

marec 2010

Spustili sme nový systém pre odosielanie dopytov!

Neustále sa snažíme nájsť spôsoby, ako zlepšiť pohodlie Vás, našich užívateľov a ako Vám ponúknuť ešte kvalitnejší produkt. V priebehu februára sme spustili nový systém, ktorý zabezpečí rýchlejšie spracovanie a odbavenie dopytu dopytujúcich zákazníkov, dodávatelia tak od februára dostávajú lepšie cielené dopyty presne z oboru ich činnosti.

marec 2010

Pozrite sa na videoprievodcu, ako funguje 123dopyt.sk

december 2009

V októbri sme dosiahli ďalší rekord!

V októbri sme rozoslali dodávateľom rekordný počet komerčných a verejných dopytov v histórii fungovania našej služby 123dopyt.sk. Rozoslali sme celkom 4 531 dopytov v objeme takmer 75 mil. EUR, čo predstavuje nárast o viac ako 50 % oproti rovnakému obdobiu v minulom roku! Vývoj v počtu a obratu zadaných dopytov nájdete tu.

november 2009

10 typov ako vyhrať zákazku

Pre všetkých registrovaných dodávateľov sme pripravili 10 typov, ako vyhrať výberové konanie na dopyt, zadanú v systéme 123dopyt.sk. Typy obsahujú naše doporučenie, ako sa vyvarovať najčastejších chýb pri reakcii na dopyt, poskytujú návod, ako správne na dopyt reagovať a uspieť tak vo výberovom konaní. Pri odpovedi na dopyt Vám budú nápomocné tiež vzorové ponuky z rôznych oborov.

november 2009

Bonusy a akčné ponuky pre dopytujúcich zákazníkov služby 123dopyt.sk

Teraz sa môžu všetci dopytujúci zákazníci služby 123dopyt.sk tešiť na novinku v podobe bonusov a akčných ponúk, ktoré im registrovaní dodávatelia ponúkajú. Od septembra má každý registrovaný dodávateľ možnosť zadať svoju vlastnú akčnú ponuku či iné bonusy, ktoré tak poskytne všetkým dopytujúcim zákazníkom. Títo zákazníci tak teraz majú ešte viac možností, ako ušetriť. Bonusy a akčné ponuky nájdete v e-maily po zadaní dopytu alebo v katalógu dodávateľov.

september 2009

Z rozosielania dopytu je možné vyčleniť dodávateľa

Pre všetkých dopytujúcich zákazníkov v našom systéme 123dopyt.sk sme spustili užitočnú funkciu vyčlenenie dodávateľov z rozesielania dopytu. Pri zadávaní dopytu na webových stránkach 123dopyt.sk môže každý dopytujúci v sekcii ďalšie možnosti dopytu vypísať názov dodávateľa alebo jeho IČ a dopyt mu nebude odoslaný. Po novom tiež odosielame všetkým dopytujúcim SMS s potvrdením o rozoslaní ich dopytu dodávateľom. Každý dopytujúci je tak ihneď informovaný o odosielaní dopytu a počte oslovených dodávateľov.

september 2009

Využite našu novú službu zasielania verejných zákaziek

Služba 123dopyt.sk spustila nový produkt Dopyty od verejných subjektov a verejné zákazky. Jedná sa o nadlimitné a podlimitné verejné zákazky a zákazky malého rozsahu od krajských úradov, obecných úradov, štátnych škôl a nemocníc, európskych štátnych orgánov, a pod. Akákoľvek firma tak teraz môže odoberať dopyty od verejných subjektov a získať tak nové zákazky zo štátnej a verejnej správy zo Slovenskej republiky a z celej Európskej únie. Každý týždeň pre našich zákazníkov zverejníme viac ako 8 000 verejných dopytov zo Slovenskej republiky a verejných zákaziek z Európskej únie. Viac informácií o tejto službe nájdete tu.

júl 2009

Spúšťame zelenú linku

Pre našich zákazníkov rozširujeme možnosti, ako zadať dopyt do nášho systému. Okrem doterajšieho spôsobu, vloženia dopytu prostredníctvom webového formuláru, je možné nové dopyty zadať pomocou bezplatnej linky 0800 111 456. Vďaka bezplatnej linke a preškolenému personálu je teraz možné veľmi jednoducho a rýchlo vložiť dopyt, ktorý bude ihneď rozoslaný. Dodávatelia naviac môžu zelenú linku využiť k registrácii do plateného režimu, alebo ku zmene údajov vo firemnom profile.

máj 2009

Nový profesionálny katalóg dodávateľov

Neustále pracujeme na skvalitnení našich služieb a v máji 2009 sme pre našich zákazníkov pripravili nový katalóg dodávateľov 123dodavatel.sk. V katalógu môžete vyberať z viac ako 22.000 firiem z celého Slovenska najvhodnejšieho dodávateľa tovaru a služieb pre Vašu firmu. Nájdete tu stovky oborov, tisíce produktov a služieb. Pre Vašu lepšiu orientáciu je katalóg regionálne členený, dodávateľov je možné filtrovať podľa okresov a krajov.

máj 2009

Nová nadštandardná služba ponúka viac!

Pre registrovaných dodávateľov sme pripravili novú službu Premium. Medzi jej hlavné výhody patrí zvýraznená pozícia na miestach, kde sa zákazníci rozhodujú o výbere dodávateľa, teda v katalógu dodávateľov a v e-mailoch, ktoré sú dopytujúcim pravidelne zasielané. Dodávateľ má so službou Premium naviac prístup k zvýšenému počtu kontaktov na webových stránkach 123dopyt.sk. Služba je ponúkaná za ročný poplatok 99 EUR a je možné ju zakúpiť ku každému štandardnému tarifu. Viac informácií o službe Premium nájdete tu.

marec 2009

Garancia služby pre všetkých dodávateľov využívajúcich tarif Profi

Pre všetkých nových i stávajúcich dodávateľov využívajúcich tarif Profi sme pripravili novinku v podobe Garancie služby. V rámci nej dodávateľom garantujeme počet zverejnených dopytov z vybranej oblasti, ich kvalitu i predlžovací poplatok. Viac informácií nájdete na stránke Garancia služby.

február 2009

V septembri sme rozoslali rekordný počet dopytov

Hneď prvý mesiac po prázdninách sa nám podarilo prekonať doterajší rekordný počet dopytov zadaných na www.123dopyt.sk . V období od 1. do 30. septembra sme spracovali 3461 dopytov, čo predstavuje 87% nárast oproti rovnakému obdobiu v minulom roku. Odhadovaná hodnota dopytov presiahla 500 miliónov slovenských korún.

november 2008

Zasielanie verejných zákaziek na e-mail

V rámci platenej registrácie získava teraz každý dodávateľ možnosť prijímať výpis verejných zákaziek za stanovené obdobie. Pomocou intuitívneho ovládania je možné jednoducho nastaviť kategórie a krajiny záujmu, periódu zasielania či e-mail príjemcu. Okrem zasielania komerčných dopytov zo Slovenskej republiky môže tak teraz každý zákazník služby 123dopyt.sk využiť verejné zákazky z celej EU. Všetko samozrejme v rámci jedného dodávateľského poplatku.

jún 2008

Rekordný počet dopytov

V apríli 2008 sme zaznamenali rekordný počet dopytov. Za mesiac bolo do systému 123dopyt.sk zadaných celkom 2 890 dopytov o celkovej hodnote presahujúcej 500 miliónov slovenských korún. V žiadnom prípade ale nezaspávame na vavrínoch a stále pre Vás hľadáme nové zdroje dopytov.

máj 2008

Registrácia do zahraničnej verzie dopytového systému

V apríli 2008 sme zaznamenali rekordný počet dopytov. Za mesiac bolo do systému 123dopyt.sk zadaných celkom 2 890 dopytov o celkovej hodnote presahujúcej 500 miliónov slovenských korún. V žiadnom prípade ale nezaspávame na vavrínoch a stále pre Vás hľadáme nové zdroje dopytov. Služba 123dopyt.sk prichádza s novinkou v podobe možnosti registrácie firmy do zahraničnej verzie dopytového systému. Teraz môže ktorákoľvek firma zo Slovenskej republiky využiť tejto príležitosti a odoberať komerčné dopyty z Čiech, Poľska alebo Maďarska. Systém prijímania dopytov a nastavenie profilov pre zasielanie je rovnaký ako v slovenskej verzii, atraktívne dopyty sú pravidelne overované našimi zahraničnými operátormi. Do všetkých dopytových systémov je mesačne zadaných viac ako 11 000 dopytov za viac ako 100 mil. EUR.

máj 2008

Január 2008 - Rekordný počet zadaných dopytov!

február 2008

Zasielanie mesačného prehľadu dopytov & dodávateľské referencie

Získať prehľad je dôležité a preto každý registrovaný dodávateľ v systéme obdrží na začiatku kalendárneho mesiaca súhrn zaslaných dopytov za minulé obdobie. Mesačná rekapitulácia si kladie za cieľ obmedziť riziko spojené s prehliadnutím niektorej z už došlých dopytov. Každý registrovaný dodávateľ má takisto novú možnosť, zadať si vlastné zákaznícke referencie, ktoré sa následne zobrazia v katalógu dodávateľov. Zákazníci, ktorí sa podľa referencií rozhodujú, túto možnosť vítajú.

február 2008

123dopyt InterRating - interné hodnotenie dodávateľov

123dopyt.sk prichádza s výraznou novinkou pre registrovaných dodávateľov! InterRating je nový systém hodnotenia dodáveteľov kde je každý dodávateľ ohodnotený v závislosti na dĺžke zotrvania v systéme 123dopyt.sk. Súčasťou tejto novinky sú nové benefity pre dodávateľov, ktoré pomôžu pri získavaní nových zákaziek. 123dopyt InterRating pomáha aj dopytujúcim pri výbere dodávateľa - v katalógu dodávateľov sú firmy označené plnými hviezdičkami. Spoznajte InterRating viac.

január 2008

Slovenské a zahraničné verejné zákazky – teraz úplne zadarmo!

Pre našich zákaznikov sme pripravili novinku v podobe aktuálnej databázy verejných zákaziek zo Slovenska a EU. Všetci návštevníci projektu www.123dopyt.sk majú teraz možnosť získať prístup do databázy verejných zákaziek z celej Europskej únie, v ktorej každý týždeň pribudne viac ako 5.000 zákaziek zo všetkých oborov a oblastí. Vďaka šikovnému vyhľadávaciemu sprievodcovi je nájdenie tej správnej zákazky veľmi jednoduché a rýchle. Veríme, že táto služba pomôže firmám k nájdeniu zaujímavých verejných zákaziek z lokálneho ako aj zo zahraničného trhu. Verejné zákazky z EU nájdete tu.

október 2007

Obrat zadaných dopytov za august, september - takmer miliarda Sk

Takmer štyritisíc dopytov za 1 miliardu slovenských korún bolo zadaných prostredníctvom systému www.123dopyt.sk za mesiace august a september. Rast o desiatky percent, ktorý systém každý štvrťrok zaznamenáva, potvrdzuje efektivitu aj trend v oblasti firemných nákupov. Všetkým zákazníkom za tieto výsledky ďakujeme.

október 2007

Viac zahraničných dopytov pre Vaše podnikanie!

Projekt 123dopyt.sk Vám teraz prináša ešte viac zaujímavých dopytov zo zahraničia. Vedľa českej a poľskej verzie sme práve teraz spustili aj maďarský dopytový systém www.123profit.hu. V budúcnosti sa môžete tešiť na nové dopyty od maďarských firiem, ktoré Vám pomôžu, ako pevne veríme, uľahčiť cestu na tento perspektívny trh.

júl 2007

123dopyt.sk - nejväčší dopytový systém na Slovensku!

Ďakujeme za Vašu dôveru a pevne veríme, že systém 123dopyt.sk je prínosom pre Vaše podnikanie. Za máj a jún 2007 bolo do systému zadaných viac ako 3.300 dopytov dosahujúcich finančný objem skoro 1 miliardu Sk. Vďaka efektívnosti našej služby môžeme slovenským podnikateľom prinášať stále viac zaujímavých dopytov zo Slovenska a okolitých zemí.

júl 2007

Prechádzame do plateného režímu a prinášame novinky pre dodávateľov

Obchodná služba 123dopyt.sk prechádza do plateného režímu a zároveň všetkým dodávateľom, ktorí budú mať záujem tento systém využívať ponúkame nové inzertné produkty v rámci jedného poplatku. Systém poplatkov je stanovený tak, aby bol dostupný pre každého dodávateľa bez rozdieľu. V rámci jedného poplatku je možné získať nie len prístup ku všetkým dopytom na servri 123dopyt.sk, ale aj zvýhodnené zobrazenie s logom v katalógu dodávateľov. Viac informácii.

marec 2007

Rekordný obrat v mesiaci január 2007

Služba 123dopyt.sk zaznamenala v januári 2007 rekordný počet a obrat zadaných dopytov. Prvý krát bola výraznejšie prekročená hranica 200 mil. Sk a v mesačnom porovnaní využívanie služby rastie o desiatky percent. Služba 123dopyt.sk sa tak stáva najväčším dopytovým systémom na Slovenskom trhu.

február 2007

V systéme 123dopyt.sk viac než 10.000 registrovaných dodávateľov

V priebehu štvormesačnej prevádzky sa do dopytového systému 123dopyt.sk zaregistrovalo viac ako 10.000 podnikateľských subjektov a firiem z celej Slovenskej republiky. Každý registrovaný dodávateľ má možnosť odoberať dopyty z daného odboru a to v rámci slovenskej, ale aj českej a poľskej republiky. Naviac je zdarma registrovaný v katalógu dodávateľov - viac tu.

december 2007