Hodnotenie dopytového trhu 2017

5. 1. 2018, Jakub Gottwald

Po oslavách konca roku prišiel čas na jeho krátke hodnotenie. Pre nás to bol rok skutočne hektický. Aký bol pre našich dodávateľov?

Dodávateľov rok 2017

Pre našich dodávateľov bol rok 2017 nepopierateľne bohatý na množstvo i hodnotu dopytov. Publikovali sme celkom 48 581 dopytov v neuveriteľnej hodnote 1 369 485 550 €

Ako sme také čísla dosiahli?

Zlepšujeme naše služby

Neustále pracujeme na vylepšení nášho systému pre všetkých užívateľov. Dopytujúcim uľahčujú zadanie dopytu pripravené formuláre. Pre dodávateľov sme začali ručným procesom vyberať tie najvhodnejšie dopyty. Vyberáme také, ktoré presne zodpovedajú zameraniu dodávateľa.
Ďalším zásadným vylepšením bol prechod na šifrovaný protokol HTTPS (viac tu), vďaka ktorému sú všetky dáta, ktoré zadáte na 123dopyt.sk, úplne v bezpečí a nikto ich nemôže "zachytiť" a zneužiť.


Zvyšujeme podiel na trhu

Sme jasná jednotka na dopytovom trhu a náš tržný podiel neustále rastie. Na Slovensku je 76 % všetkých zadaných dopytov publikovaných u nás! Na tomto úspechu sa podieľajú dopytujúci, ktorí nám dôverujú a pravidelne využívajú náš systém. A samozrejme dodávatelia, ktorí odvádzajú skvelú prácu a práve vďaka tomu sa k nám dopytujúci vracajú.
Moc vám ďakujeme.

Firmy dopytujúce na 123dopyt.sk

Na rozdiel od konkurenčných serverov si veľmi dobre uvedomujeme, že hodnota firemných dopytov je pre našich dodávateľov veľmi dôležitá. Nejde pritom iba o hodnotu finančnú. Dodávatelia oceňujú profesionálne a rýchle jednanie a možnosť ďalšieho rozvoja vzťahu so zákazníkom. S takou možnosťou pri súkromných dopytoch väčšinou nejde počítať. Kvôli týmto dôvodom sa na dopyty od firiem zameriavame. Dopytujúce firmy sú u nás ako v bavlnke. Ich dopyty spracovávame s mravenčou starostlivosťou a dbáme na to, aby sme našli ideálnych dodávateľov. Vďaka našej starostlivosti je u nás 33 % dopytov od firemných zákazníkov.