123dopyt.sk funguje!

Týždenne nám prichádza zhruba 20 dopytov, službu hodnotime kladne. P.K.I. Slovakia, s.r.o.

8 z 10 registrovaných dodávateľov získa aspoň 1 zákazku

Z dotazníka medzi dodávateľmi vyplýva, že 76 % z nich získalo vďaka systému 123dopyt.sk aspoň 1 zákazku. Minimálne 4 zákazky získalo dokonca 17% firiem.


Úspešní dodávatelia:

X – Klima Košice s.r.o

123dopyt.sk využívam už dva roky. Dopytov dostávam dostatok – podľa sezóny, v lete som úspešnejší. Reagujem na všetky prišlé dopyty. Som schopný a úspešný pokryť asi 1/3 zakázok. Celkovo hodnotí službu 123dopyt pozitívne a kladne.

Dalibor Sedlák, X – Klima
www.xklima.sk

TITTL THERMO KING, s.r.o.

Naša firma pôsobí na trhu už 8 rokov a po celú dobu využívame službu 123dopyt. Dopyty nám chodia viacmenej pravidelne každý deň, máme z čoho vyberať. Odpovedáme na zhruba 2/3 došlých dopytov. Reagujeme, zisťujeme si podrobnosti od dopytujúcich. Po oslovení ponukou sme väčšinou úspešní. So službou 123dopyt sme spokojní, portál hodnotíme ako prínosný.

Peter Ferčák, TITTL
www.tittl.sk

DAMMATIS s.r.o.

Odhadom dostávame z 123dopyt.sk priemerne 15 dopytov denne, z toho reagujeme na asi 1/3 z nich. Počet zasielaných dopytov nám vyhovuje. Po zaslaní ponuky sme viacmenej úspešní aj pri získavaní zákazok. Službu 123dopyt využívame štyri roky a hodnotíme ju pozitívne.

Tibor Balázs, DAMMATIS
www.dammatis.sk

123dopyt.sk je významný zdroj príležitostí:

Za rok 2014 bolo cez náš systém vložených cez 52 000 nových dopytov v celkovej hodnote prevyšujúcej 1,3 mld. €. Priemerná hodnota jedného dopytu bola tým pádom viac ako 25 000 €.

Od nás dostanete iba kvalitné dopyty. Každý dopyt, ktorý je do nášho systému vložený, dôkladne skontrolujeme, overíme a upravíme. Až potom ho rozošleme našim registrovaným dodávateľom.

Garancia získania zákazky. Zaregistrujte sa do systému 123dopyt.sk a získajte ročnú garanciu spokojnosti. Pokiaľ nezískate pomocou našej služby jedinú zákazku, vrátime Vám celý poplatok späť.

Zaregistrujte sa a získajte nové zákazky!


Naša spoločnosť v Českej televízii

Riaditeľ spoločnosti B2M.CZ s.r.o. Otto Kočí vystúpil 20. augusta ako predstaviteľ internetových dopytových portálov v jednej z reportáží relácie České televízie Ekonomika ČT24 venovanej dopytovým systémom. Keďže bol náš server v reportáži o dopytových portáloch prezentovaný ako jediný, bolo tým znovu potvrdené jeho hlavné postavenie na trhu.

V reportáži bol poskytnutý priestor i pani Pavlíne Pikousovej, jednej z registrovaných dodávateliek nášho systému.

Veríme, že uvedená reportáž Českej televízie prispeje k ďalšiemu zvyšovaniu záujmu o naše služby ako medzi dopytujúcimi, tak i medzi dodávateľmi.

76 %

stálych dodávateľov
získa aspoň 1 zákazku

Každý mesiac sprostredkujeme
kontakty k tisícom zákaziek.
Sedem z desiatich získa svojho
dodávateľa.

18 %

dodávateľov získa v priebehu trvania
služby 4 až 5 zákaziek

24 %

dodávateľov získa v priebehu trvania
služby viac ako 6 zákaziek.

36 %

dodávateľov získa v priebehu trvania služby 2 až 3 zákazky

22 %

dodávateľov získa v priebehu trvania
služby 1 zákazku.

Vývoj počtu dopytov

52 000 dopytov za rok

Iba kvalitné dopyty

Garancia získania zákazky