Referencie

VRABEC a VRABEC sr.o.

Spoločnosť VRABEC a VRABEC s. r. o. sa zaoberá predajom spojovacieho materiálu, zákazníkom 123dopyt.sk je od roku 2010. 123dopyt.sk je vítaným doplnkom obchodnej činnosti firmy.

Ing. Dušan Tripal – TRIPET

Spoločnosť Ing. Dušan Tripal - TRIPET sa zaoberá obalovými materiálmi a zákazníkom 123dopyt.sk je od roku 2010. Oceňuje možnosť nielen získavať zákazky, ale aj dopytovať do svojej firmy.

HYDRO-IZOL CZ, s.r.o.

Firma využíva 123dopyt.sk od začiatku podnikania. Získava 20-30 zákaziek ročne. Od menších zákaziek (izolácie balkónov) až po veľké zákazky (napr. izolácie plochých striech bytových domov, rádovo tisíce m2)

Viete že?

92 % zákazníkov odporúča 123dopyt
Sesterský portál ePoptávka.cz získal na serveru ReferenceHodnocení.cz hodnotenie 4,52 z 5,00

Referencie od dopytujúcich

H-PROBYT, spol. s r.o.

Služby 123dopyt hodnotím výborne. Prekvapilo ma, že vôbec niečo také extistuje. Oceňujem pohodlnosť a jednoduchosť zadania dopytu. Služba 123dopyt mi ušetrila čas. Bezstarostne som zadala dopyt a len čakala na ponuky, prišlo asi 6 – 7 ponúk. Som spokojená, už mám všetko poriešené. V prípade potreby sa na 123dopyt opäť obrátim.

Valentina Karhánková, H-PROBYT, spol. s r.o., Bratislava, http://www.hprobyt.sk

K 123dopyt som sa dostala náhodou, hľadala som tlačiarne a tlač. Ponúk prišlo asi 20 na každý dopyt – z východu Slovenska aj z Bratislavy. Mala som z čoho vyberať, vždy som našla niečo, čo mi vyhovovalo, spokojnosť je na mieste. Prekvapili mňa cenové rozdiely medzi jednotlivými firmami. Dokázali sme nájsť lacnejších a vyhovujúcich dodávateľov. V budúcnosti 100 % službu 123dopyt využijem.

Bc. Ivana Kocúrová, PART agency SK, a.s., Žilina

LIBRI s.r.o.

Dopytoval som prepravu tovaru, na základe 123dopyt som poriešil službu behom jedného dňa. 123dopyt plánujem využívať či už pre súkromné účely alebo firemne. Som spokojný. Nebol žiadny problém a nič by som na službe nemenil.

Vlado Babečka, LIBRI s.r.o., Bratislava, http://www.libri.sk/

Dopytoval som na 123dopyt.sk opravu strechy a vybral dodávateľa. Predmet dopytu bude realizovaný na jeseň tohto roku. Som dôchodca a napriek tomu som sa na webe ľahko zorientoval. Prišlo dostatok ponúk, tak som si mohol vybrať firmu z okolia cca do 40 km. Vyjadrujem spokojnosť, odporúčam 123dopyt aj ostatným dôchodcom.

Juraj Doupovec, caco s.r.o., Bratislava-Rača

123dopyt.sk som si našiel sám na internete. Hľadal som stavebný materiál a objavil stránku. Dopytoval som okrem iného aj obklad na fasádu. Každý deň prišlo 5 – 6 ponúk. Aj súkromníci aj firmy, preveril som si ich a vybral behom dvoch týždňov na základe cenových ponúk. Oceňujem jednoduchosť dopytovacieho formulára. Ušetril som čas aj peniaze. Celkovo vyjadrujem spokojnosť, odporúčam službu po svojom okolí. Celkovo hodnotím 123dopyt na jedna.

Vlado Paško, Hybe

Ďalšie referencie od dopytujúcich

Referencie od dodávateľov

TITTL THERMO KING, s.r.o.

Naša firma pôsobí na trhu už 8 rokov a po celú dobu využívame službu 123dopyt. Dopyty nám chodia viacmenej pravidelne každý deň, máme z čoho vyberať. Odpovedáme na zhruba 2/3 došlých dopytov. Reagujeme, zisťujeme si podrobnosti od dopytujúcich. Po oslovení ponukou sme väčšinou úspešní. So službou 123dopyt sme spokojní, portál hodnotíme ako prínosný.

Peter Ferčák, TITTL THERMO KING, s.r.o., www.tittl.sk

P.K.I. Slovakia, s.r.o.

Službu 123dopyt využívame päť rokov. Týždenne nám prichádza zhruba 20 dopytov, z časových dôvodov sme schopní reagovať na približne 5 dopytov. Po vyzistení podrobností často získame zákazku. Sporadicky získavame aj nových zákazníkov. Celkovo službu hodnotime pozitívne a kladne, budeme s 123dopyt naďalej spolupracovať.

Peter Kazár, P.K.I. Slovakia, s.r.o., www.pkik.sk

DAMMATIS s.r.o.

Odhadom dostávame z 123dopyt.sk priemerne 15 dopytov denne, z toho reagujeme na asi 1/3 z nich. Počet zasielaných dopytov nám vyhovuje. Po zaslaní ponuky sme viacmenej úspešní aj pri získavaní zákazok. Službu 123dopyt využívame štyri roky a hodnotíme ju pozitívne.

Tibor Balázs, DAMMATIS s.r.o., www.dammatis.sk

ALLESMONT, s.r.o.

Naša činnosť je pomerne specifická. Týždenne obdržíme e-mailom od 123dopyt cca 2 – 3 dopyty. Reagujeme na všetky dopyty, pričom získavame väčšinou jednu zákazku. 123dopyt využívame už sedem rokov. Celkovo službu vnímame pozitívne.

Peter Chladnúch, ALLESMONT, s.r.o., www.allesmont.sk

Juraj Švajlen Stavex

Naša firma využíva službu 123dopyt zatiaľ jeden rok. Evidujema asi 10 – 15 dopytov týždenne, reagujeme na viaceré, vyberáme si vhodné zákazky podľa zadaných parametrov. Mesačne takto zrealizuje jednu zákazku. Celkovo hodnotíme službu 123dopyt ako vynikajúcu.

Peter Veverka, Juraj Švajlen Stavex, www.dvere-zarubne-stavex.sk

Ďalšie referencie od dodávateľov