Prihlásenie

alebo

Referencie od dopytujúcich

Navigácia
Ročne naše služby využijú desiatky tisíc dopytujúcich z radov firiem, štátnych inštitúcii i súkromných osôb. Neváhajte a pridajte sa k úspešným, ktorí nakupujú šikovne!
Firemný dopytujúci O službe 123dopyt.sk sme sa dozvedeli na internete. Služby portálu 123dopyt.sk využívame niekoľko rokov. Na každý tender príde v priemere 4-5 ponúk, reagujeme na všetky. Služba je dobrá, portál prehľadný a zadanie nového dopytu je rýchle a intuitívne. Službu odporúčame.
René Školník
DATYS S.R.O.
Firemný dopytujúci O firme som sa dozvedela od kolegu a ten asi z internetu. Službu používam viac ako 5 rokov. Ponuky dostávam podľa toho, o aké profesie sa jedná a snažíme sa reagovať na všetky. Som spokojná s touto službou, pomáha nájsť nových subdodávateľov. Určite by som ju odporučila.
Ing. Jana Cintulová
NOVOSEDLÍK SK s.r.o.
Firemný dopytujúci K využívaniu služby 123dopyt.sk ma priviedol kolega v práci okolo roku 2014. Dopytujem aj súkromne, ale hlavne pre firmu GOMS, v ktorej pracujem. Jedná sa o kooperáciu v strojárstve, rôzne výrobky, tepelné spracovanie dielov, povrchové úpravy, 3D tlač a iné. Na základe odporúčaných ponúk vyberáme dodávateľov. Množstvo ponúk je úmerné podľa náročnosti dopytovaného dielu alebo strojnej (technologickej) operácie. Takto sme zrealizovali veľa zákaziek v rámci SR ale aj ČR. Službu hodnotím veľmi kladne, pretože mi pomáha pri práci, šetrí čas a peniaze. Dopytovací formulár je prehľadný, umožňuje vkladať rôzne prílohy (fotografie, výkresy, ...). 123dopyt.sk / ePoptavka.cz / odporúčam všetkým.
Emil Chreňo
GOMS spol. s r. o.
GOMS spol. s r. o.
Firemný dopytujúci Službu 123dopyt.sk som objavil pred pár rokmi na internete, keď som hľadal dodávateľov riadiacich systémov SIEMENS. Vyplnil som dopytovací formulár a v krátkej dobe som obdržal niekoľko ponúk. Naposledy som dopytoval službu – opravu riadiaceho systému vyvažovacieho stroja Schenck AHD1245, ale v tomto prípade odozva nebola podľa môjho očakávania. Ozvala sa mi zatiaľ iba jedna firma, ktorá napriek vynaloženej snahe nevedela stroj opraviť. V súčasnosti čakám na ďalšie ponuky, ale žiadnu ďalšiu som už dlhšiu dobu nedostal. Napriek tomu službu 123dopyt.sk oceňujem pre jednoduchosť zadávania dopytu na tovar či služby do dopytovacieho formulára a tiež pre starostlivosť jej zamestnancov o nás klientov. Preto vyjadrujem moju spokojnosť a službu odporúčam aj ostatným zákazníkom.
Jozef Jambor
Techklima s.r.o.
Techklima s.r.o.
Firemný dopytujúci Službu 123dopyt.sk som prvý krát našiel úplnou náhodou na internete pri hľadaní ponúk na infračervené vykurovanie a klimatizácie. Vyskočila mi od nich ponuka, že môžem zadarmo zaslať dopyt na produkt alebo službu a ponuky mi budú chodiť na e-mail alebo ma budú priamo kontaktovať dodávatelia. A to všetko zadarmo. Ponuky začali chodiť okamžite a ja som získal prehľad o cenách a mohol si vybrať produkt podľa ceny a rýchlosti dodania. Dopytovací formulár je naozaj jednoduchý a prehľadný, zvládne ho aj menej zdatný užívateľ internetu. Ušetril som kopu času pri hľadaní na internete. So službou som bol spokojný a určite ju využijem aj nabudúce. 123dopyt.sk hodnotím pozitívne.
Vladimír Vraník
VRANÍK s.r.o.
Firemný dopytujúci O službe 123dopyt.sk som sa dozvedel cez internet. Dopytujem pravidelne spotrebný materiál alebo prepravu. Túto službu používam už niekoľko rokov a podarilo sa mi nájsť viacero užitočných dodávateľov. 123dopyt.sk hodnotím na jednotku a určite službu odporúčam hlavne pre jednoduchosť, lebo sa dá nájsť to, čo práve dopytujem.
Pavol Staník
STAPP
Súkromný dopytujúci O službe 123dopyt.sk som sa dozvedela z internetu. Služby tejto spoločnosti využívam niekoľko rokov. Na dopyty dostávam raz za čas ponuky, ktoré vo väčšine prípadov reagujem. Služby 123dopyt.sk hodnotím celkovo veľmi dobre a určite by som službu odporučila ostatným.
Zuzana Spišiaková
Zuzana Spišiaková
Súkromný dopytujúci O službe 123dopyt.sk som sa dozvedela z internetu. Služby tejto spoločnosti využívam niekoľko rokov (asi 5). Na dopyty som dostávala väčšinou vhodné ponuky, ktoré som vo väčšine prípadov aj využila. Služby 123dopyt.sk hodnotím celkovo kladne a určite by som ju odporučila ostatným dopytujúcim.
Margita Marková
Margita Marková
Súkromný dopytujúci Pred rokmi som začal stavať svojpomocne RD a hľadal som dodávateľov od projektu až po zabezpečovaciu techniku. Keďže mi záležalo na rýchlosti, kvalite i cene a hľadať cez web rôzne firmy, ktoré možno niektoré ani nemaju svoju webstránku bolo zdĺhavé a náročné, tak som narazil na dopytovacie stránky. Skúsil som viaceré, ale nakoniec využívam najviac 123dopyt.sk.
Marián Belay
Marián Belay
Súkromný dopytujúci Stránku 123dopyt.sk som našiel na internete. Službu tejto stránky využívam asi 2 roky. Určite by som odporučil službu stránky „123dopyt.sk“, pokiaľ vás čas netlačí.
Jozef Igaz
Jozef Igaz
Súkromný dopytujúci 123dopyt.sk som si našiel sám na internete. Dopytoval som viacero služieb, ako napríklad hrubá stavba domu, zateplenie atď. Každý deň prišlo 10-12 ponúk. Na základe cenových ponúk som si vybral dodávateľa. Oceňujem jednoduchosť dopytovacieho formulára. Treba dobre selektovať dodávateľov, ale portál 123dopyt.sk je naozaj veľký pomocník.
Luboš Kysucký
Luboš Kysucký
Súkromný dopytujúci Stránka 123dopyt.sk si ma našla sama. Dopytovala som rôzne druhy prác, denne mi prišli cca 4 ponuky, veľa záležalo, o čo práve išlo. Z tejto stránky sme využili zatiaľ len jednu firmu. Službu hodnotím kladne, pretože ponuky chodili takmer obratom vždy po zadaní nejakého dopytu. Službu by som tiež odporučila i ostatným, používám ju asi rok.
Denisa Fiala
Denisa Fiala
Služby 123dopyt.sk hodnotím výborne. Prekvapilo ma, že vôbec niečo také extistuje. Oceňujem pohodlnosť a jednoduchosť zadania dopytu. Služba 123dopyt.sk mi ušetrila čas. Bezstarostne som zadala dopyt a len čakala na ponuky, prišlo asi 6 – 7 ponúk. Som spokojná, už mám všetko poriešené. V prípade potreby sa na 123dopyt.sk opäť obrátim.
Valentina Karhánková
H-PROBYT, spol. s r.o.
H-PROBYT, spol. s r.o.
K 123dopyt.sk som sa dostala náhodou, hľadala som tlačiarne a tlač. Ponúk prišlo asi 20 na každý dopyt – z východu Slovenska aj z Bratislavy. Mala som z čoho vyberať, vždy som našla niečo, čo mi vyhovovalo, spokojnosť je na mieste. Prekvapili mňa cenové rozdiely medzi jednotlivými firmami. Dokázali sme nájsť lacnejších a vyhovujúcich dodávateľov. V budúcnosti 100 % službu 123dopyt.sk využijem.
Bc. Ivana Kocúrová
PART agency SK, a.s.
Dopytoval som prepravu tovaru, na základe 123dopyt.sk som poriešil službu behom jedného dňa. 123dopyt.sk plánujem využívať či už pre súkromné účely alebo firemne. Som spokojný. Nebol žiadny problém a nič by som na službe nemenil.
Vlado Babečka
LIBRI s.r.o.
LIBRI s.r.o.
Dopytoval som na 123dopyt.sk.sk opravu strechy a vybral dodávateľa. Predmet dopytu bude realizovaný na jeseň tohto roku. Som dôchodca a napriek tomu som sa na webe ľahko zorientoval. Prišlo dostatok ponúk, tak som si mohol vybrať firmu z okolia cca do 40 km. Vyjadrujem spokojnosť, odporúčam 123dopyt.sk aj ostatným dôchodcom.
Juraj Doupovec
Caco s.r.o.
123dopyt.sk.sk som si našiel sám na internete. Hľadal som stavebný materiál a objavil stránku. Dopytoval som okrem iného aj obklad na fasádu. Každý deň prišlo 5 – 6 ponúk. Aj súkromníci aj firmy, preveril som si ich a vybral behom dvoch týždňov na základe cenových ponúk. Oceňujem jednoduchosť dopytovacieho formulára. Ušetril som čas aj peniaze. Celkovo vyjadrujem spokojnosť, odporúčam službu po svojom okolí. Celkovo hodnotím 123dopyt.sk na jedna.
Vlado Paško
Hybe
K službe 123dopyt.sk som sa dostal na doporučenie od kamarátov. Hľadal som dopravu na základe odrieknutia služby mojho prepravcu. Dostal som tri ponuky, z ktorých som si vybral hneď prvú. Oceňujem rýchle jednanie a spoľahlivosť. Službu doporučujem, je zadarmo. Čo som hľadal, to som aj našiel. Získal som nové kontakty na služby, ktoré vyhľadávam, čo je k nezaplateniu.
Marian Marfoldi
Kalna nad Hronom
Na 123dopyt.sk.sk som dopytovala pokládku dlažby. Prekvapila ma rýchlosť reakcií. Vybrala som si firmu z okolia bydliska. Výhody – rýchla reakcia firiem, nemusela som sa o nič starať, len komfortne vyberať z pohodlia domova. Celková spokojnosť s prehľadnými webovými stránkami. Služby 123dopyt.sk som už doporučila svojim známym. Skúsenosť s 123dopyt.sk hodnotím kladne.
Jana Guzmická
Alekšince
123dopyt.sk mi odoporučila sestra, ktorá takisto dopytovala a bola spokojná. Dopytovala som niekoľko dopytov, k službe sa pravidelne vraciam. Prekvapil mňa veľký záujem firiem o moje dopyty. V budúcnosti plánujem ďalej využívať služieb 123dopyt.sk.
Agáta Pavlovičová
Bratislava
Všetko bolo v poriadku, hodnotím iba kladne. Dopytoval som krov a stavebný materiál. Ponúk prišlo niekedy menej niekedy viacej, ale vždy som si vybral. Firmy boli spoľahlivé, dobrá komunikácia a cenové ponuky. Nemám výhrady, nemenil by som nič ani na webe 123dopyt.sk.sk. V budúcnosti budem určite niečo dopytovať.
Andrej Hotový
Pezinok
Vďaka 123dopyt.sk dostávam na svoje dopyty dostatok ponúk. Zaznamenávam veľké rozdiely v cenách, cenový rozptyl bol obrovský – aj niekoľko tisíc eur. Službu 123dopyt.sk stále odporúčam. Celkovo som spokojný, nič by som nemenil.
Rudolf Navrátil
Hriňová
Dopytovala som na 123dopyt.sk.sk kované brány a plastové okná a dvere, prišlo veľa ponúk (asi 10 – 12 týždenne) a vybrala som si dodávateľa. Všetko šlo veľmi ľahko, až ma to prekvapilo. Dopyt som si zadala na základe doporučenia od známeho, ktorý cez 123dopyt.sk.sk „realizoval“ celý rodinný dom. Všetko super – naprosto.
Timea Borosová
Čierna Voda
Zadať si dopyt na 123dopyt.sk.sk mi odporúčal kolega v práci. Dopytoval som garážové brány. Všetko od začiatku do konca dopytovania prebehlo bez komplikácií, brána už je namontovaná a funguje. Vybral som si na základe zaujímavej cenovej ponuky firmu z okolia bydliska. Bol som natoľko spokojný, že v budúcnosti budem zadávať dopyt na plechovú strechu.
Slavomír Jančoško
Tekovská Breznica
Postupne som na 123dopyt.sk.sk dopytoval prepravu, služby aj výrobky. Vždy som našiel, čo som hľadal. Som nadmieru spokojný – veľká škála dodávateľov a ponúk, je z čoho vyberať. Super.
Jan Šmahajčík
Turzovka
Na 123dopyt.sk som dopytoval viac veci – a vždy úspešne poriešil. Mal som asi 30 – 40 dopytov týždenne. Vždy veci „vo veľkom“ riešim cez 123dopyt.sk. V budúcnosti nevylučujem ďalšiu spoluprácu, obraciam sa na 123dopyt.sk už vyše roku. Odporúčam službu svojim známym pri stavbách rodinných domov. 123dopyt.sk považujem za spoľahlivého partnera.
Martin Bobok
Kuzmice
V priebehu nikoľko rokov som na 123dopyt.sk.sk dopytoval veľa stavebných prác. Všetko bolo vždy v poriadku, mal som cca 50 ponúk týždenne. Prekvapilo ma množstvo oslovených firiem, pričom nie všetci skutočne zaslali cenovú ponuku. 123dopyt.sk budem využívať i v budúcnosti a službu môžem doporučiť.
Jaroslav Martinický
Bratislava
Hľadal som a dopytoval na 123dopyt.sk.sk okrem iného aj plastové okná a dvere. Prišlo mi dostatok ponúk. Zákazka už je zrealizovaná. Na službe by som nič nemenil. S 123dopyt.sk som celkovo spokojný.
Norbert Drenko
Rožňava
Čo je 123dopyt.sk

123dopyt.sk je najväčší dopytový systém v Slovenskej republike, ktorý využíva 80 558 dodávateľov zo všetkých kategórii podnikania. Mesačne spracujeme cez 3 tis. dopytov vo finančnom objeme viac ako 75 mil. €.

Používajú nás úspešné firmy
Logá našich partnerov

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach prehliadača.

Chránime vaše osobné údaje v súlade s nariadením Európskej únie o GDPR. Detaily tu.

© 2006—2024 B2M.CZ s.r.o. rada poskytuje pomoc potrebným ♥️. Všetky práva vyhradené.