Referencie od dopytujúcich

H-PROBYT, spol. s r.o.

Služby 123dopyt hodnotím výborne. Prekvapilo ma, že vôbec niečo také extistuje. Oceňujem pohodlnosť a jednoduchosť zadania dopytu. Služba 123dopyt mi ušetrila čas. Bezstarostne som zadala dopyt a len čakala na ponuky, prišlo asi 6 – 7 ponúk. Som spokojená, už mám všetko poriešené. V prípade potreby sa na 123dopyt opäť obrátim.

Valentina Karhánková, H-PROBYT, spol. s r.o., Bratislava, www.hprobyt.sk

K 123dopyt som sa dostala náhodou, hľadala som tlačiarne a tlač. Ponúk prišlo asi 20 na každý dopyt – z východu Slovenska aj z Bratislavy. Mala som z čoho vyberať, vždy som našla niečo, čo mi vyhovovalo, spokojnosť je na mieste. Prekvapili mňa cenové rozdiely medzi jednotlivými firmami. Dokázali sme nájsť lacnejších a vyhovujúcich dodávateľov. V budúcnosti 100 % službu 123dopyt využijem.

Bc. Ivana Kocúrová, PART agency SK, a.s., Žilina

LIBRI s.r.o.

Dopytoval som prepravu tovaru, na základe 123dopyt som poriešil službu behom jedného dňa. 123dopyt plánujem využívať či už pre súkromné účely alebo firemne. Som spokojný. Nebol žiadny problém a nič by som na službe nemenil.

Vlado Babečka, LIBRI s.r.o., Bratislava, www.libri.sk/

Dopytoval som na 123dopyt.sk opravu strechy a vybral dodávateľa. Predmet dopytu bude realizovaný na jeseň tohto roku. Som dôchodca a napriek tomu som sa na webe ľahko zorientoval. Prišlo dostatok ponúk, tak som si mohol vybrať firmu z okolia cca do 40 km. Vyjadrujem spokojnosť, odporúčam 123dopyt aj ostatným dôchodcom.

Juraj Doupovec, caco s.r.o., Bratislava-Rača

123dopyt.sk som si našiel sám na internete. Hľadal som stavebný materiál a objavil stránku. Dopytoval som okrem iného aj obklad na fasádu. Každý deň prišlo 5 – 6 ponúk. Aj súkromníci aj firmy, preveril som si ich a vybral behom dvoch týždňov na základe cenových ponúk. Oceňujem jednoduchosť dopytovacieho formulára. Ušetril som čas aj peniaze. Celkovo vyjadrujem spokojnosť, odporúčam službu po svojom okolí. Celkovo hodnotím 123dopyt na jedna.

Vlado Paško, Hybe

K službe 123dopyt som sa dostal na doporučenie od kamarátov. Hľadal som dopravu na základe odrieknutia služby mojho prepravcu. Dostal som tri ponuky, z ktorých som si vybral hneď prvú. Oceňujem rýchle jednanie a spoľahlivosť. Službu doporučujem, je zadarmo. Čo som hľadal, to som aj našiel. Získal som nové kontakty na služby, ktoré vyhľadávam, čo je k nezaplateniu.

Marian Marfoldi, Kalna nad Hronom

Na 123dopyt.sk som dopytovala pokládku dlažby. Prekvapila ma rýchlosť reakcií. Vybrala som si firmu z okolia bydliska. Výhody – rýchla reakcia firiem, nemusela som sa o nič starať, len komfortne vyberať z pohodlia domova. Celková spokojnosť s prehľadnými webovými stránkami. Služby 123dopyt som už doporučila svojim známym. Skúsenosť s 123dopyt hodnotím kladne.

Jana Guzmická, Alekšince

123dopyt mi odoporučila sestra, ktorá takisto dopytovala a bola spokojná. Dopytovala som niekoľko dopytov, k službe sa pravidelne vraciam. Prekvapil mňa veľký záujem firiem o moje dopyty. V budúcnosti plánujem ďalej využívať služieb 123dopyt.

Agáta Pavlovičová, Bratislava

Všetko bolo v poriadku, hodnotím iba kladne. Dopytoval som krov a stavebný materiál. Ponúk prišlo niekedy menej niekedy viacej, ale vždy som si vybral. Firmy boli spoľahlivé, dobrá komunikácia a cenové ponuky. Nemám výhrady, nemenil by som nič ani na webe 123dopyt.sk. V budúcnosti budem určite niečo dopytovať.

Andrej Hotový, Pezinok

Vďaka 123dopyt dostávam na svoje dopyty dostatok ponúk. Zaznamenávam veľké rozdiely v cenách, cenový rozptyl bol obrovský – aj niekoľko tisíc eur. Službu 123dopyt stále odporúčam. Celkovo som spokojný, nič by som nemenil.

Rudolf Navrátil, Hriňová

Dopytovala som na 123dopyt.sk kované brány a plastové okná a dvere, prišlo veľa ponúk (asi 10 – 12 týždenne) a vybrala som si dodávateľa. Všetko šlo veľmi ľahko, až ma to prekvapilo. Dopyt som si zadala na základe doporučenia od známeho, ktorý cez 123dopyt.sk „realizoval“ celý rodinný dom. Všetko super – naprosto.

Timea Borosová, Čierna Voda

Zadať si dopyt na 123dopyt.sk mi odporúčal kolega v práci. Dopytoval som garážové brány. Všetko od začiatku do konca dopytovania prebehlo bez komplikácií, brána už je namontovaná a funguje. Vybral som si na základe zaujímavej cenovej ponuky firmu z okolia bydliska. Bol som natoľko spokojný, že v budúcnosti budem zadávať dopyt na plechovú strechu.

Slavomír Jančoško, Tekovská Breznica

Postupne som na 123dopyt.sk dopytoval prepravu, služby aj výrobky. Vždy som našiel, čo som hľadal. Som nadmieru spokojný – veľká škála dodávateľov a ponúk, je z čoho vyberať. Super.

Jan Šmahajčík, Turzovka

Na 123dopyt som dopytoval viac veci – a vždy úspešne poriešil. Mal som asi 30 – 40 dopytov týždenne. Vždy veci „vo veľkom“ riešim cez 123dopyt. V budúcnosti nevylučujem ďalšiu spoluprácu, obraciam sa na 123dopyt už vyše roku. Odporúčam službu svojim známym pri stavbách rodinných domov. 123dopyt považujem za spoľahlivého partnera.

Martin Bobok, Kuzmice

V pribehu nikoľko rokov som na 123dopyt.sk dopytoval veľa stavebných prác. Všetko bolo vždy v poriadku, mal som cca 50 ponúk týždenne. Prekvapilo ma množstvo oslovených firiem, pričom nie všetci skutočne zaslali cenovú ponuku. 123dopyt budem využívať i v budúcnosti a službu môžem doporučiť.

Jaroslav Martinický, Bratislava

Hľadal som a vypytoval na 123dopyt.sk okrem iného aj plastové okná a dvere. Prišlo mi dostatok ponúk. Zákazka už je zrealizovaná. Na službe by som nič nemenil. S 123dopyt som celkovo spokojný.

Norbert Drenko, Rožňava