Pomoc seniorom i deťom

V rámci charitatívnej kampane sme začiatkom apríla 2020 nechali vyrobiť a poslať stovky rúšok ako pomoc potrebným z rad seniorov i detí. Prajeme seniorskému domu “Alzheimer Darkov” a taktiež “Klokánku Hostivice” veľa šťastia v tomto zložitom období a pevne veríme, že ho prečkajú bez útrap!

Podporujeme

máj 2020

Predvianočná radosť deťom

V období predvianočných sviatkov sme navštívili detskú onkológiu fakultnej nemocnice Motol a poskytli sme malým pacientom podporu vo forme hračiek či rôznych praktických potrieb.

Ďakujeme celému personálu fakultnej nemocnice za ochotu a za možnosť poskytnúť aspoň minimálnu podporu v tejto ťažkej situácií.

Podporujeme

december 2019

Pravidelne sa zaujímame o rôzne charitatívne projekty, ktoré finančne podporujeme. Tento rok sme si vybrali a podporili čiastkou 50.000 Kč spoločnosť Parkinson, z.s., ktorá sa zaoberá zlepšovaním kvality života chorých a zvyšovaním povedomia širokej verejnosti o tejto chorobe a jej príznakoch.

Podporujeme

júl 2019

Vianoce niesu len sviatky pokoja a kľudu, ale tiež spolunáležitosti a solidarity. Preto sme sa rovnako, ako v minulých rokoch  rozhodli podporiť projekt "Vence pomáhajú", ktorý už 5. rokom pomáha potrebným.

Prečítať celý článok

Podporujeme

november 2018

Podporili sme Fakultnú nemocnicu v Motole

V období od júna 2014 do augusta 2015 sme v rámci akcie "Koruna pre Motol" z každého dopytu odoslaného registrovaným dodávateľom portálu 123dopyt.sk prispievali jednu korunu oddeleniu detskej chirurgie FN Motol na zlepšovanie prístrojového vybavenia a vzdelávania lekárov. Celkovo sme tak nemocnici predali 107 000 Kč.

Podporujeme

apríl 2014

Detský domov Kroměříž

Príjemnejšie prežitie letných prázdnin umožníme taktiež deťom z detského domova v Kroměříži. Vďaka našej finančnej podpore strávia časť prázdnin na letných táboroch.

Podporujeme

apríl 2013

Staráme sa o školákov

Už od roku 2012 podporujeme základnú školu Brdičkova. Postupne sme tak pomohli zaistiť nové učebnice pre žiakov prvého stupňa i nákup nových lavíc a stoličiek.

Naša spolupráca pokračuje i v roku 2014. Financie, ktoré škole v priebehu roka poskytujeme, budú použité na ďalšie zlepšenie vybavenia tried.

Podporujeme

apríl 2012

Photo Annual Awards

Dlhodobo podporujeme súťaž Photo Annual Awards. Fotografická súťaž, ktorej sa zúčastňujú stovky fotografov z desiatok krajín vrátane Bangladéša, Gruzínska alebo Kataru, sa koná už od roku 2011.

Víťazné snímky si je možné pozrieť na výstave Final Wall Gallery Exhibition, ktorá prebieha pri príležitosti zahájenia kúpeľnej sezóny v Teplicích.

Podporujeme

január 2012

Debutové album Eriky Fečové

Podporujeme talentovaných hudobníkov. Boli sme pri vzniku debutového albumu Eriky Fečovej, talentovanej speváčky, ktorú môžete poznať z kapiel ako Felix Fussion, All Fools Days Connection alebo z jej pôsobenia v kapele Navigators.

Viac informácií o Erike a jej tvorbe nájdete na www.erikafecova.cz .

Podporujeme

apríl 2011

Ďalej sme podporili

B2M.CZ, s.r.o. dlhodobo podporuje prospešné charitatívne projekty. Našu podporu v minulosti ďalej získal napríklad klub Hornomlýnská, iniciatíva Pomoc seniorom alebo detský deň BDR Rotavská.

Podporujeme

apríl 2010