Rúšky zákazníkom

Stálym zákazníkom služby MojDopyt.sk teraz poskytujeme bezplatné zasielanie rúšky pri zadaní dopytu. K dispozícií máme 1.800 látkových rúšok vyrobených zo 100 % bavlny v návrhárskom štúdiu Poner. Vzhľadom k budúcim predpovediam v oblasti hygienických opatrení naši zákazníci určite uvítajú bezpečné nosenie rúšok pri osobnom kontakte s dodávateľmi z rôznych oblastí činností.

Firmy Vás potrebujú

I napriek súčasným obmedzeniam, ktoré vyplývajú z nariadení vlády z dôvodu šírenia koronavírusu je väčšina registrovaných dodávateľov pripravená reagovať na dopyt klientov. Náš tím je pripravený prijať, spracovať a odoslať Váš dopyt stovkám dodávateľov z patričného regiónu. Využite preto dopytový formulár či bezplatnú telefonickú linku 0800 111 456 a neváhajte Vašou požiadavkou na akúkoľvek službu či tovar podporiť slovenské firmy a živnostníkov. Ďakujeme.

Darčeky pre našich zákazníkov

Už niekoľko rokov rozdávame z 123dopytu,sk darčeky dopytujúcim zákazníkom. V minulosti sa jednalo o náradie, usb flashky, baterky, diáre a tiež o hodnotnejšie darčeky typu súťaže o auto alebo o zájazdy - za našu históriu sme rozdali celkovo viac ako 50.000 darčekov.

Teraz máme pre stálych dopytujúcich zákazníkov pripravený celkom nový druh darčeka v podobe funkčného fitness náramku.

Pomocou partnerskej služby MojDopyt.sk získa zákazník nielen tento darček, ale naviac zadarmo rozošleme jeho dopyt do služieb 123dopyt.sk a AAAdopyt.sk.

Pre dopytujúcich

október 2019

Bilancovanie je každoročný rituál. Bilancujú firmy aj každý jednotlivec. Tak teda, akú máme za minulý rok bilanciu?

Prečítať celý článok

Dlhodobo sme lídrami trhu dopytov v ČR (Poptávka.cz) a SK (123dopyt.sk). 1.septembra 2018 sme dokončili akvizíciu a prevzatím dvojky dopytového trhu v oboch zemiach (projektov AAApoptávka.cz a AAAdopyt.sk). Touto akvizíciou sme sa stali dominantnou silou trhu, na ktorom sa každý mesiac vytvorí približne 15 000 obchodných príležitostí.

Prečítať celý článok

Pilne sme sa pripravovali na piatok 25.5.2018. Na deň keď nadobudne platnosť nariadenie EU o ochrane osobných údajov.

Prečítať celý článok

Všetky naše projekty bežia na šifrovanom protokole HTTPS. Vďaka tomu sú vaše dáta úplne bezpečné.

Prečítať celý článok

Po oslavách konca roku prišiel čas na jeho krátke hodnotenie. Pre nás to bol rok skutočne hektický. Aký bol pre našich dodávateľov?

Prečítať celý článok

Pre našu obchodnú konferenciu sme zbierali dáta o dopytoch na Slovenskom trhu. Čo sme zistili, nájdete v našom článku a infografike.

Prečítať celý článok

V piatok 1. septembra sme spustili najväčšie Trhovisko ponúk na slovenskom internete. Trhovisko, na ktorom si už teraz môžete vyberať z viac než 83 000 ponúk.

Prečítať celý článok

Odpoveď = konkurenčné prostredie. Proste konkurencia. Konkurencia totiž tlačí na cenu. Konkurencia tlačí na kvalitu. Konkurencia tlačí na termín dodania. Využívajte konkurenciu.

Prečítať celý článok

Každý, kto rieši domáce práce s remeselníkom, chce nájsť toho najlepšieho. Takého, ktorý splní zadanie alebo dokonca zadanie vylepší. Zároveň nesmie stať jeho práca majetok.

Prečítať celý článok

Nastavenie spolupráce s dodávateľom nie je ľahké. Na druhú stranu to nie je raketové inžinierstvo. Prečítajte si, na čo je potrebné si dať pozor.

Prečítať celý článok

Dopytujúcich odmeňujeme Power bankou

Naši stáli dopytujúci už vedia, že v priebehu každého roka môžu byť za svoj zadaný dopyt odmenení malým darčekom. V tomto roku posielame firemným dopytujúcim ako odmenu za zadaný dopyt praktický a vkusný darček - Power banku, zdroj energie na cesty pre mobilný telefón. Stačí zadať dopyt na čokoľvek, čo firma potrebuje, a Power banka je vaša.

Pre dopytujúcich

február 2017