Pomocná ruka podnikateľom

Najväčšie dopytové služby na Slovensku  (ePoptávka.cz, AAApoptávka.cz, 123dopyt.sk, AAAdopyt.sk) začali poskytovať pomocnú ruku podnikateľom vo forme 6 -tich mesiacov bezplatnej registrácie naviac k základnej službe. Po dobu núdzového stavu chceme deklarovať túto podporu a uistiť našich zákazníkov, že i napriek očakávanému hospodárskemu poklesu im v budúcnosti zaistíme dostatok zákazníkov. Naše služby fungujú viac ako 15 rokov a za túto dobu ich využilo viac ako 2 mil. dopytujúcich klientov, ktorí svojimi dopytmi podporili českých a slovenských podnikateľov.

Garancia výmeny služby

Od 01.01.2020 prinášame nový garančný systém, ktorý objednávateľom za určitých podmienok umožňuje výmenu služby zadarmo.

Čo je teda podmienkou pre využitie tohto systému? Zmluva s našou spoločnosťou musí byť uzatvorená prostredníctvom telefonickej objednávky. Výmena je možná do 3. mesiaca od začatého plnenia a to iba 1x. A to je všetko!

Ak teda nebudete spokojný s dopytmi vo Vami zvolenom sektore, skúste ich vymeniť napríklad za verejné zákazky. Dĺžka plnenia sa tým nezmení.

Pre dodávateľov

február 2020

Stavebníctvo rástlo i v roku 2019!

V minulom roku sme v oblasti stavebníctva zadali celkom 47 596 dopytov v súhrnnej hodnote 296 mil € a 15 786 verejných zákaziek malého rozsahu vo finančnom objeme 1,9 mld €. Našim zákazníkom sme teda priniesli viac ako 62 000 nových obchodných príležitostí.

Pre dodávateľov

január 2020

Medziročný rast zamestnanosti podľa Výberového zisťovania pracovných síl sa oproti 1. štvrťroku 2018 zrýchlil o 0,6 p. b. na 1,8 %. Počet pracujúcich sa tak zvýšil o 45,8 tis. na 2 588,4 tis. osôb.

Prečítať celý článok

V rámci prvých troch mesiacov v roku 2019 priemyselná produkcia v marci medziročne vzrástla o 7,3 %.

Prečítať celý článok

Bilancovanie je každoročný rituál. Bilancujú firmy aj každý jednotlivec. Tak teda, akú máme za minulý rok bilanciu?

Prečítať celý článok

Dlhodobo sme lídrami trhu dopytov v ČR (Poptávka.cz) a SK (123dopyt.sk). 1.septembra 2018 sme dokončili akvizíciu a prevzatím dvojky dopytového trhu v oboch zemiach (projektov AAApoptávka.cz a AAAdopyt.sk). Touto akvizíciou sme sa stali dominantnou silou trhu, na ktorom sa každý mesiac vytvorí približne 15 000 obchodných príležitostí.

Prečítať celý článok

Leto je pre firmy chtiac / nechtiac vždy obdobím zníženého výkonu. Je to samá dovolenka. Zamestnanci, ktorí si dovolenku práve neužívajú, sa tiež nepretrhnú.

Pozor! Toto musí teraz skončiť.

Druhá polovica augusta je obdobie, kedy firma vybieha zo zatáčky do cieľovej rovinky kalendárneho roka.

Prečítať celý článok

Prichádza leto. Športovci sa pripravujú na štart novej sezóny. Firmy sa pripravujú na štart tej svojej. Vy sa snáď nepripravujte?

Prečítať celý článok

Pilne sme sa pripravovali na piatok 25.5.2018. Na deň keď nadobudne platnosť nariadenie EU o ochrane osobných údajov.

Prečítať celý článok

Všetky naše projekty bežia na šifrovanom protokole HTTPS. Vďaka tomu sú vaše dáta úplne bezpečné.

Prečítať celý článok

Po oslavách konca roku prišiel čas na jeho krátke hodnotenie. Pre nás to bol rok skutočne hektický. Aký bol pre našich dodávateľov?

Prečítať celý článok

Pre našu obchodnú konferenciu sme zbierali dáta o dopytoch na Slovenskom trhu. Čo sme zistili, nájdete v našom článku a infografike.

Prečítať celý článok

V piatok 1. septembra sme spustili najväčšie Trhovisko ponúk na slovenskom internete. Trhovisko, na ktorom si už teraz môžete vyberať z viac než 83 000 ponúk.

Prečítať celý článok

Kľúčové je obchodníka zbaviť aktivít, ktoré ho odvádzajú od obchodovania!
Čítajte ďalej, ako na to.

Prečítať celý článok

Neviem, či vôbec odpovedať na takúto otázku. Odpoveď pozná každý. Málokto ale na tú hlavnú činnosť kladie dôraz, ktorý si zaslúži ...

Prečítať celý článok

Dopytujúci aj dodávatelia nás hodnotia kladne

Okrem osobnej spätnej väzby vieme aj z nezávislých hodnotiacich zdrojov, že dopytujúci aj dodávatelia sú s našimi službami spokojní. Náš sesterský český portál ePoptávka.cz dosahuje vysokú úroveň hodnotenia napr. na portáloch SafeOnlineReputation.cz, ReferenceHodnocení.cz, Firmy.cz, i Najisto.cz. Pozrite sa, čo používatelia píšu.

NAFR - národný register pre sledovanie faktúr

Spoločnosť B2M.CZ, s.r.o., najväčší poskytovateľ dopytových služieb v ČR a SR, spolu s významných poskytovateľom inkasných služieb, spoločnosťou LogiCall Česká republika, s.r.o., spustili projekt "NAFR - národný register pre sledovanie faktúr". Princíp služby spočíva v tom, že klient len elektronicky zadá podklady k dlžníkovi a o zvyšok sa postará NAFR - precízny systém komunikácie s dlžníkom a intenzívna práca špecialistov zaistí úhradu pohľadávky. Žiadna percenta, žiadne provízie, iba nízky registračný poplatok.

15 tipov, s ktorými vyhráte každú zákazku

Pre dodávateľov systému 123dopyt.sk sme pripravili videokurz, v ktorom profesionálny lektor v 15 lekciách odovzdáva tie najlepšie rady a odporúčania, ako lepšie pracovať so získanými dopytmi a byť teda úspešnejší v získavaní zákaziek. Podrobnejšie informácie o kurze je možné získať v príslušnej sekcii webu.

Užívatelia 123dopyt.sk hodnotia kladne

Užívatelia nám poskytli svoje hodnotenia spokojnosti so službou vo forme nových referencií. Aj úspešné spoločnosti, ako sú napr. Tittl, P.K.I. Slovakia alebo Dammatis, využívajú 123dopyt.sk.